Op deze pagina delen we wekelijks wat er nieuw is in jouw slimme assurantie- en hypotheeksoftware. Lees snel verder en ontdek wat er aangepast is.
De volgende zaken zijn opgelost in Assu® (bugs):
- HDN levert het veld voor NHG nu ook aan onder de naam NHGJN. Via de HDN koppeling is dit nu dan ook binnen te halen.
- De timeout bij het boeken van SEPA batches naar journaalposten is verhoogd.
- Op de schade kaart werden de “Schade ingevoerd datum” en de gebruiker worden niet gevuld vanuit schade wizard.
De volgende zaken zijn nieuw in Assu®:
Het is nu mogelijk om een BM-ladder van een risicodrager te selecteren.:
Op een aansprakelijkheidspolis kun je nu ook bij de dekkingen de BM ladder van een risicodrager selecteren:
Nieuwe startconditie op workflow:
Het is nu mogelijk om een workflow te laten starten op een specifieke dag en maand met de nieuwe startconditie “Specifieke datum”:
Workflows zijn een handige tool om je bedrijfsprocessen te optimaliseren. Geen onnodige repeterende handelingen meer, maar automatisering die jou vooruit helpt:
E-mail adres type als Appviseurs gebruikersnaam:
Het is nu mogelijk om zelf een e-mailadres type te kiezen welke gebruikt zal worden als Appviseurs gebruikersnaam, in plaats van het primaire e-mailadres:
Maak jij al gebruik van Appviseurs? Appviseurs is een app voor jouw eindklant waarmee hij of zij altijd de adviseur op zak heeft. Producten inzien, chatten, een schade indienen….. Dit kan allemaal via Appviseurs.
Toevoegen regel aan bestaand abonnement:
Bij het toevoegen van een nieuw abonnement was reeds een optie toegevoegd om een standaard betalingstermijn in te kunnen stellen per regel en daarmee de bedragen in de regel automatisch aan te laten passen aan de gekozen betalingstermijn van het nieuwe abonnement.
Dit gebeurt nu ook bij het toevoegen van een nieuwe regel aan een bestaand abonnement.
Datum gearchiveerd bij documenten:
In het documentarchief wordt nu bijgehouden wanneer een document in het archief gekomen is. Deze datum en tijd worden automatisch gevuld bij het opslaan van een document:
Melding uitloggen overzicht gebruikers:
Op het gebruikersscherm kan nu aangegeven worden of de naam van de gebruiker getoond moet worden als contactpersoon voor gebruikers die proberen in te loggen terwijl ze al ingelogd zijn. Op deze manier kunnen gebruikers uitgesloten worden die wel beheerder zijn, maar eigenlijk maar heel weinig gebruik maken van Assu®:
Pop-up als schadedossier al openstaat op moment van claimsboeking:
Er wordt nu een controle gedaan bij het maken van een uitkering of schadefactuur of de schade nog open staat bij andere gebruikers.
Je krijgt dan een melding te zien dat het op dit moment niet mogelijk is om een schade boeking te maken omdat een bepaalde gebruiker de schade al geopend heeft staan.
Mocht door bijvoorbeeld niet goed afsluiten van Assu® door een collega een schade in gebruik blijven, dan is het ook mogelijk om alle geopende schades via de cockpit vrij te geven:
De volgende velden zijn aangepast in de database: